Buk +48 61 819 88 30

broadcast

Witamy serdecznie na stronie naszego gabinetu. Dziękujemy ,że postanowiliście Państwo odwiedzić właśnie nas.

Oferujemy  szeroką gamę usług stomatologicznych w najlepszym wykonaniu i z zachowaniem solidności, profesjonalizmu oraz troski o pacjenta. Stanowimy zgrany zespól lekarzy oraz asystentek stomatologicznych, który nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych specjalistycznych kursach oraz konferencjach. Potrafimy stworzyć miłą, przyjazną pacjentowi atmosferę, która w połączeniu z profilaktyką i bezbolesnymi zabiegami sprawi ,ze wizyty w Qualident będą już tylko przyjemnością.

Obalamy mit, ze leczenie zębów musi boleć. Strach? Ból? Dyskomfort? Z którym w w/w określeń kojarzy się Tobie leczenie stomatologiczne? Przekonaj się ,że może być inaczej.
W Qualident Stomatologia leczenie zębów nie jest tylko przykrą koniecznością.

Bezbolesne leczenie to dzisiaj standard nie przywilej. Dlatego znieczulenie  jest integralną(nieodpłatną) częścią zabiegu.

Serdecznie zapraszamy!

Nasz zespół

Bezpieczeństwo

Qualident Stomatologia zapewnia najwyższe bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów. Nasz personel jest przeszkolony w zakresie zasad dezynfekcji i sterylizacji.

W trakcie wykonywanych zabiegów używamy jednorazowych materiałów, tj: rękawiczki, maseczki, ślinociągi, kubeczki, chusty, igły, kliny, paski i wiele innych… Wykorzystywany sprzęt oraz narzędzia są każdorazowo poddawane procesowi dezynfekcji i sterylizacji, które kontrolowane są za pomocą wskaźników fizycznych, chemicznych i biologicznych.

Gabinet jest wyposażony w nowoczesny autoklaw, myjkę ultradźwiękową. specjalistyczne preparaty do dezynfekcji. Opakowane narzędzia są za każdym razem rozpakowywane dopiero przy pacjencie.Nasze odpady medyczne są odbierane przez specjalistyczną firmę, a następnie utylizowane.